FIGURY DEKORACYJNE 
I dekoracje ogrodowe

Od 1973 roku, nasza firma tworzy wyjątkowe figury dekoracyjne i fontanny ogrodowe. Połączenie tradycji z nowoczesnymi technologiami pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości, które zachwycają naszych klientów.

Witamy na stronie naszej firmy!

Jesteśmy producentem wysokiej jakości figur z żywicy, które stanowią doskonałe ozdoby wnętrz, ogrodów, a także mogą służyć jako unikatowa forma reklamy czy wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby.  W naszej firmie stawiamy na wysoką jakość materiałów, dzięki czemu nasze figurki mają piękne wyraziste kolory oraz są trwałe i odporne na uszkodzenia. Nasze modele są ręcznie rzeźbione przez doświadczonych artystów, którzy poświęcają wiele czasu i uwagi, aby stworzyć oryginalne i piękne dzieła sztuki. 

Dzięki naszym produktom możesz stworzyć wyjątkową aranżację, która zachwyci Twoich gości i sprawi, że Twoje wnętrze będzie wyjątkowe. Zaufało nam już wielu klientów, zarówno indywidualnych jak i firmowych. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego zawsze robimy wszystko, aby dostarczyć państwu produkty najwyższej jakości spełniające wszelkie oczekiwania. 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcielibyście skonsultować swój projekt, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i pomożemy Państwu w wyborze idealnego dodatku do Waszego domu, ogrodu lub firmy. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i mamy nadzieję na owocną współpracę!

Indywidualny projekt figury dekoracyjnej

Jesteśmy przekonani, że każdy klient ma unikalne wizje i pomysły, dlatego oprócz gotowych modeli, oferujemy możliwość realizacji indywidualnych projektów. Jesteśmy gotowi, aby stworzyć dla państwa coś absolutnie wyjątkowego i spersonalizowanego. 

Zapraszamy do kontaktu.

Różnorodna oferta figur dekoracyjnych

Nasza oferta obejmuje bogaty asortyment figur dekoracyjnych w różnorodnych stylach, rozmiarach i kształtach. Od klasycznych figur zwierząt po abstrakcyjne kompozycje, nasza kolekcja jest pełna najrozmaitszych wzorów. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w zakładce „Produkty”.

Spersonalizowane malowanie figur według Państwa pomysłu

W naszej firmie dajemy Państwu pełną swobodę wyboru, jeśli chodzi o kolorystykę figur dekoracyjnych. Jesteśmy w stanie pomalować każdą figurę zgodnie z Państwa indywidualnymi preferencjami, począwszy od naszych gotowych wzorców kolorystycznych. Bez względu na to, czy mają Państwo konkretne życzenie odnośnie koloru, wzoru, czy chcą stworzyć coś zupełnie unikalnego, jestemy gotowi, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Dodatkowo, jeśli mają Państwo życzenie o umieszczeniu napisów, loga lub naklejek na figurze, jesteśmy tutaj, aby to spełnić. Podejmiemy się wszystkiego. 

szeroki zakres kategorii

Przykładowe realizacje